Albanian enca

Albanian enca смотреть последние обновления за сегодня на .

ENCA x MUHARREM AHMETI - ALBANIAN

1894298
18600
676
00:02:39
18.08.2023

Contact Enca: team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Credits: Melody: Enca Lyrics: Enca, Muma Music Produced by: Fatjon Myftari Video: Max Production Special Thanks: Dentfix, AirAlbania Available on all Digital Platforms: 🤍 Lyrics: Jem Albanian gang na, ne na njohin krejt kta Jem albanian gang na , ne na njohin krejt Ref: Jam shqiptar Sjam gur jam diamant Kudo jam number one Anglisht albanian Hey Shqipe Edhe edhe ket ver arrite Edhe edhe clubin halite Hajde ti me mu myte myte Habibi pom pyt mu ka je Dallojna o prej krejtave Ma tmir se na ska Habibi pom pyt mu ka je Nuk na han ne per asnjonin Kena pa ca skena pa Nuk lun kilja po lun toni Evallah evallah Jam shqiptar Sjam gur jam diamant Kudo jam number one Anglisht albanian Habibi pom pyt mu ka je Dallojna o prej krejtave Ma tmir se na ska Habibi pom pyt mu ka je Albanian gyal n albanian crew Kado ki me shku per na ki me ngu Albanian gyal n albanian crew

Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD)

169773100
718350
21014
00:03:47
15.06.2016

Itunes : 🤍 Facebook : 🤍 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍 Music: Enca, Noizy Lyrics: Enca, Noizy Produced by: Big Bang Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Ok, stop! Dhe niher ku jena prap Bashk, me kuror t'shoh prej nalt Shihet si e bojna per cdo nat Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Jam prap si terror i nates Me kapuca prap n'krye t'rradhes Na vijn turmat permrapa Dihet se bim n'sy nga krejt estrada Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot! Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin I really told you ye Im betta den dem Yeah im betta den dem Im the life of the party Enca betta den dem, Enca betta den dem Un jam special i nates Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot!

NAVID ZARDI x ENCA - KALLE

7321171
85891
14989
00:02:51
08.06.2022

♦️ ©️copyrighted by NZ Production © 2022 ♦️ Exécutive producer : NZ Production - Contact with Navid Zardi 👇 Snapchat: NavidZardi Instagram 🤍 Facebook: 🤍 E-Mail: info.navidzardi🤍gmail.com Connect with ENCA Contact Enca-team🤍encamusic.com -Youtube ~ 🤍 -Instagram ~ 🤍 -Snapchat ~ encaoops -Facebook~ 🤍 -TikTok ~ therealenca ——————————————————————————— NAVID ZARDI x ENCA - KALLE Kurdish Lyrics & Melody: NAVID ZARDI Albanian Lyrics: ENCA & MUMA Albania melody: Enca Arrangement: prod by Kostas 00:57 to 01:16 as well as 02:14 to 02:44 are parts of Kurdish folk music used in many famous songs by both famous and anonymous singers. Director: Besian Kukiqi

ENCA - A PO TPELQEN (Official Video)

50662966
281818
8005
00:03:51
28.07.2014

Music Video of Enca performing "A Po T'Pelqen " (2014) Contact : encamusic🤍hotmail.com Facebook : 🤍 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍 Music Produced by : ZzapnChriss Lyrics:Rozana Radi/ Video: Max Production Styling : NIko Komani Model :Sasha Petrovski Make Up : Arber Bytyqi Teksti / Lyrics Zemer,po me thrret ti vetem zemer E mpelqen ti kur e don cdo nat Zemren time ngat Zemren time ngat (2x) Bone,bone ma mir Hajde zemer bone bone ma shlir Ca po don ti babe un e di mir Ti po don me mu,per ty jom e lir And Oops ,a a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po m'pelqen Ngat po don mem pas Ka po shkoj pom vjen permas E kom dit ti ki mem dasht Ti me mu,un me ty bashk And Oops ,a a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po m'pelqen Zemer,po me thrret ti vetem zemer E mpelqen ti kur e don cdo nat Zemren time ngat Zemren time ngat (2x) Bone,bone ma mir Hajde zemer bone bone ma shlir Ca po don ti babe un e di mir Ti po don me mu,per ty jom e lir And Oops ,a a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po m'pelqen Synin me ta dhon Ti ma teper je ka don Un po du me bo me ty Per askon so tu ma ni And Oops ,a a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po t'pelqen A a a a po m'pelqen Zemer,po me thrret ti vetem zemer E mpelqen ti kur e don cdo nat Zemren time ngat Zemren time ngat (2x)

ENCA - RAKIA (Official Video)

6069470
64871
2838
00:03:13
26.06.2021

𝗘𝗡𝗖𝗔 - 𝗥𝗔𝗞𝗜𝗔 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Melody by: 𝗘𝗡𝗖𝗔 🎵 Lyrics by: 𝗘𝗡𝗖𝗔 🎵 Beat by: 𝗥𝗭𝗢𝗡 🎥 Video by: 𝗦𝗘𝗞𝗨𝗘𝗡𝗖𝗘 📌 Choreography: 𝗔𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗔 𝗛𝗢𝗫𝗛𝗔 📌 Starring: 𝗕𝗘𝗔𝗥𝗧 𝗥𝗘𝗫𝗛𝗘𝗣𝗜, 𝗦𝗧𝗘𝗙𝗔𝗡 𝗦𝗧𝗢𝗝𝗔𝗡𝗢𝗩𝗜𝗖 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗘𝗡𝗖𝗔 : Contact Enca ► team🤍encamusic.com Instagram ► 🤍 Snapchat ► encaoops Facebook ► 🤍 TikTok ► therealenca ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 Hajde zemer ti ma thej Un ta boj dhe ti ma kthen Hajde zemer ti ma thej Un ta boj dhe ma kthen Un e dija Kom met hit HARDER THAN RAKIA Zemer qysh t’nxen ty dashnia Kom met hit Harder than Rakia Listen up! Jam tut ik me vrap Jam te shoku jot i ngusht Guess na jena me 1 shtrat Listen up Per ka*i mos mu kap! Me fol me mu Nuk e ki mo fat… U kuku… Sa keq per ty S’je me ket femer, S’i sheh mo kto sy U kuku… Sa keq per ty S’je me ket zemer S’mi sheh mo syt Hajde zemer ti ma thej Un ta boj dhe ti ma kthen Hajde zemer ti ma thej Un ta boj dhe ma kthen Un e dija Kom met hit HARDER THAN RAKIA Zemer qysh t’nxen ty dashnia Kom met hit Harder than Rakia My type is rich, classy and spicy Amazing and pricey Badass and Icy Un e kom tripin qe per mu gjithmon Flasin Me vete po plasin Sjau dhojna rastin Ta fali dhe 1 nat nat nat nat Ta japi dhe 1 nat nat nat nat E meriton dhe 1 nat nat nat nat Ta japi dhe 1 nat nat nat nat ℗ & © ENCA All Rights Reserved. #Enca #Rakia #Folé

Enca - Dua (Official Video)

26131765
169058
6907
00:03:54
23.03.2018

Music Video by Enca performing “Dua” Get the Single here: 🤍 Enca on Social Media: Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Credits: Melody & Lyrics: Enca Music Produced by: BigDeal Records Video: Max Production Lyrics: Maria, Maria Hekmi do mendime qe i kam Mend’t e mia, mend’t e mia Nah-nah vetes time si besoj Kuku aj osht i martum Aj m’don n’snapchat m’shkrun 9 missed calls n’telefon Dua Zemer ti se din sesa Dua Kurr nuk ki me dit sesa Vuaj S’muj mu kon n’kraht e tua Zemer, Hajde thirrem kur je vetem Nashta t’kallxoj ca boj tjeter S’di nese vij amo pritem Ooh yeah, Sdi a ta kom thon sa i mir je E majna sekretin mes neve Give it to me nice daddy ooh yeah Dua Zemer ti se din sesa Dua Kurr nuk ki me dit sesa Vuaj S’muj mu kon n’kraht e tua Pse sa here, une edhe ti Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit Ti se din se sa dua...

ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K)

25043006
137086
7734
00:02:30
29.07.2020

Music Produced by : Mixey Beat : Mixey & Apollo Lyrics : Don Xhoni, Enca Melody : Don Xhoni, Enca Video : Max Production Contact Enca: team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 ENCA "BREAK DOWN" lyrics ❤ DON XHONI: kape kape mos u nal tu bo cooking en kuzhin mixin up edhe me lean surup kolli kush se ka Pink en t qelt ya ya ya ya e kur me sprite e përzim Bona sill edhe spin vija t'bardha n'bagazin yassi thojke edhe es mua cozine n'qytet boj xhiro me aster ja ha dhipin deri deri 4 old time shit për kadaster ner 7 sa hapim në kasken dhipat ma fly deshën naten dhipat ma fly deshën naten CHORUS: break down the dance break down the dance dhipi ma i fort tu e ndridh en benz ENCA: it's Me king enca with Don xhoni like we chillin in a benzo kena party alo alo alo a je tu ardh ti hardcore shit art sikur Mozarti bojm ca dush zemer su na nal ti fact my ass is my fattest this bih is the baddest ENCA & DON XHONI break down the dance break down the dance dhipi ma i fort e ka emrin enc

ENCA - DREQ (Official Video HD)

20237577
96248
3798
00:03:51
08.04.2016

Facebook : 🤍 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍 Lyrics: Gotta gotta stop callin' See me around won't stop ballin' Bring me a ring with a bling Bring mea ring with a bling Sdu mo me ta ni zonin Fjalt e tua pom lodhin Ringin' a ringin'a ring Ringin'a ringin'a ring Sdi qysh je msu ti per mu s'o interesant Me cka je msu ti zemer un jam shum ma nalt Ska as n'ankand se jom ma shum se diamant You like it baby,you like it babe Se din as vet ca don Lyp shum po se meriton Mhmm djemt si ti mu mdojn pergjithmon Tkallxoj kush o dreq Se pa gjum un ty tlej Tkallxoj kush o dreq Se nuk t'lo as me flejt Tkallxoj kush o dreq Mem pas mo nuk m'len Tkallxoj kush o dreq Try to get too close And ill leave before you know Kur m'sheh nga mrapa Bubble bass Kur m'sheh nga para Angel face Spot doket normal ah Pot doket normal ah? Menien ta kom marr ah Double D's Kqyrem n'total jom Masterpiece Spot doket normal ah Pot doket normal ah? Uuuhh i don't wanna come until you do We can keep on going till you lose I don't wanna come until you do I'll come for you

Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde (Official Video 4K)

20799796
104063
3303
00:02:46
17.05.2019

Contact Enca : team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Available on: Deezer: 🤍 iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Music Melodies: Enca,Muharrem Ahmeti Lyrics: Enca Music produced by: BigDeal Records Video : Max Production Image Director : Joni Peci Special Thanks to Geraldina Sposa

Enca dhe partneri i saj zyrtarizojnë lidhjen

5633
49
3
00:00:51
10.07.2023

#shorts #shortsviral #shortsyoutube #enca Subscribe to our channel "Sekrete VIPASH" on YouTube for daily NEWS and INFO Sekrete VIPASH është një platformë informacioni mbi jetën e njerëzve të famshëm në Shqipëri dhe kudo! Prodhim i Sekrete VIPASH 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫 : Sekrete VIPASH ℗ & © Sekrete VIPASH. All Rights Reserved.

Pse “Kalle”? Enca tregon se çfarë i thanë në Kurdistan…- Goca & Gra

23406
307
48
00:02:11
08.06.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Enca - Jealous (Official Video) Prod. by AriBeatz

19236448
152672
3578
00:03:08
19.07.2019

A song to dedicate to your ex & haters 😂😎💋 Melody & Lyrics : ENCA Beat : AriBeatz Arrangement : BigDealRecords Video : MAX Contact Enca : team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 JEALOUS 😎 Baby, Baby You’re Jealous of Me You’re Jealous Baby baby you’re jealous of me Adios! 👋🏼 Honey mos u bo nervoz Un s’e kam tripin xheloz Ani mos u bo serioz 💅🏽 T’ka nxon merzia Mos m’lodh me teoria 💆🏼‍♀️ Ty t’kena lon un edhe pija 🥃 Zemer t’bon keq ty dashnia Baby, you’re driving me now crazy You know what I think I’m mean, 😈 I don’t want to scare ya but You shouldn’t be fucking with me! JEALOUS Baby, Baby You’re Jealous of Me You’re Jealous Baby baby you’re jealous of me Adios! Honey mos u bo nervoz Un s’e kam tripin xheloz Ani mos u bo serioz Kur t’du prap Un t’them Vjen me vrap 🏃🏻‍♂️ Pastaj t’cohet nalt 🍆 Pastaj Oooh Per ni nat E bojna mekat 🤫 Un e ti n’shtrat I say Oooh 🔥 Piña Colada, 🍹 Panamera Tu menu per ty Erdhi vera Un t’kam prit tash po ik Si pantera 🐆 Shoutout to my baddies : Kleopatra, Ajsi, Klea, Meg & Argisa 🔥

ENCA - CALL ME GODDESS (Official Video HD)

27453207
114588
3214
00:03:28
01.10.2015

Music Video of Enca performing "Call me Goddess" (2015) Contact : booking🤍encamusic.com Facebook : 🤍 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍 Lyrics/Teksti: Ref: Baby I'm sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Ty tek une t'ka met mendja Ti e di se ca du bohet e jemja I am a sin sin sin siner Me got the key to your heart Strofa: Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem dhez Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsiiin Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem dhez Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem emmm Br: Boom Sa her pom prek, I lose my mind Nuk po du mu nal eyy, nuk po du mu nal Krejt Po du mi hjek, se du mu kall I'll go all the way, no i dont wanna stop Afroju pi mrapa, afroju pi mrama Kur e dridhi une Besom ka me tu dridh toka Afroju pi mrapa, afroju pi mrama Kur e dridhi une Besom ka me tu dridh bota Ref: Baby I'm sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Ty tek une t'ka met mendja Ti e di se ca du bohet e jemja I am a sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Strofa: Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem dhez Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsiiin Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem dhez Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem emmm Br2: Boom Kur afer je, you make me wine Niher e boj shpejt, tani e boj kadal Boom Jom tu u shkri, n'trupin ton Oh i like the way boy, you turning me o Afroju pi mrapa, afroju pi mrama Kur e dridhi une Besom ka me tu dridh toka Afroju pi mrapa, afroju pi mrama Kur e dridhi une Besom ka me tu dridh bota Ref: Baby I'm sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Ty tek une t'ka met mendja Ti e di se ca du bohet e jemja I am a sin sin sin siner Me got the key to your heart I'm the winner Strofa: Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem dhez Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsiiin Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem dhez Call me Goddess ey, call me Goddess Ti e ki qelsin, munesh mem emmm

MOZZIK FT ENCA - EDHE NJO

23667202
65714
00:03:38
06.12.2014

MOZZIK FT. ENCA - EDHE NJO Stream: 🤍 Prod by: ZzapnChriss Video: Pinkmoon Executive Producer : Mehmet Elshani Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Contact: zzapnchriss🤍gmail.com Booking menager: +37744184460 OnRecords by Yellowcake, INC. Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd. #mozzik #enca #edhenjo

Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video)

13005541
65128
3211
00:03:17
12.10.2018

Music Video by Enca performing “Kujt Po i Han” Get the Single here: 🤍 Enca on Social Media: Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Credits: Melody: Enca Lyrics: Enca & Don Phenom Music Produced by: BigDealRecords Video: ProVideo Lyrics: I kom merzit pak Se kan prit qe kthena prap U kan lodh pak Kan menu q ima stop I cant do that So im winning edhe ti Sheh muret Kan menu qe kam ardh drejt prej qiellit i kam hi lojs , krejt tjeter nivelit Krejt e Din Jam I miri prej krejtve Perandori me krenat e mretve zemra, do mu dridh, for a real g I don’t give a fuck you don’t feel me Mretneshen me vedi Fjalt Do na knojn der tvin Kijameti Number 1 chick ,bitch KUJT PO I HAN?! Talk shit about me , KUJT PO I HAN?! See im a bad bitch, KUJT PO I HAN?! If u dont like me , KUJT PO I HAN? Meet me in the club Meet me in the street If u got beef, bitch we can meet What u gon’ do? U gon’ take a pic? Got these haters man, riding on my dick Une ja kam nis kur skom pas asigjo Made it to the top ti hala je tu pa Mu sem vyn dashnor per me mrri ktu ku jam Yo Ruensa Yo Ruensa Hajde rri Pran with gangsta ska konkurenca -dihet prezenca Shum influenca - Phenom And Enca Kur ta nin kyt kang kan mu djeg prej inati I’m the don I kam than , Nuk jan gati Krejt gocat shqiptare tu dridh Twerkirate Kjo goca Shum hot , e ka stilin pikante. REFREN Mos u nal (na na na) who on top? (Na na na) Who gon rock? (na na na) Kush o hot? (Vetem na na na)

Enca - Ciao

38478613
200890
6461
00:03:36
21.07.2017

Music Video by Enca performing “Ciao” Get the Single here: 🤍 Enca on Social Media: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Snapchat: encaoops Credits: Music & Lyrics : Enca Produced by: Big Bang Video: Entermedia Lyrics: Sa po du me pi Dridhe njo e po pim bari Kcejna pak edhe bojna party Kena tonat po nuk kena dashni Sa po du me pi Jom me shok amo nina n'vetmi Sa gabim bona kthena te ti Deri von gonna move my body Other boyz Treat 'em like toyz Dem little boyz Dey make no noise Cohu, nga kjo enderr e keqe zgjohu Fjalt e tyre i dgjon,mashtrohu Vetem na e dina ca ka Cohu, njo si un sun e gjen,provo Jom e nxon, per me hup skam koh Un e ti e dina ca ka Sa po du me pi Dridhe njo e po pim bari Kcejna pak edhe bojna party Kena tonat po nuk kena dashni Sa po du me pi Jom me shok amo nina n'vetmi Sa gabim bona kthena te ti Deri von gonna move my body Ata folin bla bla bla bla bla Neve ja bojm hahahahaha Ti se din se ça o Tani ta boj ciao ciao E di, e di, e dija Ste pelqyn fjalet e mija Zgjodhe mu kon vetem e per mu menon Tash nga largesia Sa po du me pi Dridhe njo e po pim bari Kcejna pak edhe bojna party Kena tonat po nuk kena dashni Sa po du me pi Jom me shok amo nina n'vetmi Sa gabim bona kthena te ti Deri von gonna move my body Ata folin bla bla bla bla bla Neve ja bojm hahahahaha Ti se din se ça o Tani ta boj ciao ciao Sa po du me pi Dridhe njo e po pim bari Kcejna pak edhe bojna party Kena tonat kena edhe dashni Sa po du me pi Jom me shok jo nuk nina n'vetmi Kcejna shum edhe bojna party Kena tonat kena edhe dashni Music video by Enca performing Ciao. (C) 2017 Ruensa Haxhiaj, under exclusive license to Universal Music GmbH (Switzerland) 🤍

ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR ❤

5880250
35252
878
00:03:04
24.01.2020

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 Music produced: MIXEY MUSIC Video: IMAGINE FILMS Melody & Lyrics: Mixey, Enca, Zaza Make up & Hair: Sellma & Kaci Zaza's styling: Egzon Kazagiqi Contact Enca: team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Connect with ZAZA: 🤍 🤍 Connect with Mixey: 🤍 🤍 All rights reserved MIXEY MUSIC L.L.C

ENCA - SUAVELE

2956590
37170
1226
00:02:35
29.07.2021

​🤍ONIMA - 🤍 ENCA - SUAVELE 🎧 Stream & Download 👇🏼 ► 🤍 🎵 Melody by: ENCA 🎵 Lyrics by: ENCA 🎵 Music Produced: Big Deal Records 🎥 Video by: SMARTMOTION Films 🎤 Connect with 𝗘𝗡𝗖𝗔 : Contact Enca ► team🤍encamusic.com Instagram ► 🤍 Snapchat ► encaoops Facebook ► 🤍 TikTok ► therealenca ℗ & © ENCA All Rights Reserved. #ENCA #SUAVELE #ONIMA

“Pse i bardhë, pse i zi”, Enca reagon pas komenteve negative për të dashurin – Shqipëria Live

3634
11
22
00:05:21
11.07.2023

Lajmet më të fundit nga shoëbizi dhe ngjarjet më të bujshme Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

“Puna e sheikut s’është e lehtë”, Enca flet pas skandalit të Dubai Porta Potty- Goca & Gra

77070
335
126
00:04:40
08.06.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Enca Haxhia shijon pushimet me të dashurin në Dubai

1694
5
0
00:00:50
17.07.2023

Enca Haxhia shijon pushimet me të dashurin në Dubai 🤍

ENCA - SOUL KILLA (Official Video HD)

22400130
77512
2397
00:03:07
04.07.2015

Music Video of Enca performing "Soul Killa" (2015) Contact : encamusic🤍hotmail.com Facebook : 🤍 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍 Teksti/Lyrics: Mos rrej qe e nxona Kishe un ja bona tonat asaj Kishe un dhipnone E sa her tem qohet ato e maj Uh, ke dasht po sem ke pas Edhe krejt njerzt e din qe un ty sta kom rras Uh,E di don ti me plas Mem bo perveti nuk ki ti fac Oooo sdi qysh met hjek Oooo po don mem prek Oooo hala tem njek Oooo po sun em nxen Im a soul killa you know it Im a soul killa Im on it I love fooling you Im bad But In gonna Im gonna do it again Ai po vjen mas meje U dasht me marr leje me fol me mu Aj se din jom killa Mem provu kush jom ska mem harru Uh a po don ti me lujt Je tu lujt me mat miren veq duhesh mu rujt Uh ka koh per qa do Smuna met lon edhe pse shum po don Killa, Im a Killa,Killa Killa,Killa, Ima kill ya Vec ki mujt mem pa prej gjamit Vec ki mujt cdo nat me ondrru per mu

ENCA - BALAD 💔

4518251
35553
1912
00:02:43
01.02.2019

#enca #balad Music Video by Enca performing “BALAD” Get the Single here: 🤍 Get the Single here: 🤍 🤍 Contact Enca : team🤍encamusic.com Instagram: 🤍 Snapchat: encaoops Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Credits: Melody: Enca Lyrics: Enca Beat: Oster Music Produced by: BigDealRecords Video : ProVideo

60SEKONDA ENCA HAXHIA

2205215
4658
261
00:01:10
09.03.2013

Vizioni: 🤍

Enca u arrestua për kultivim kanabis, Zhaklin Lekatari i del në mbrojtje– Shqipëria Live

2980
7
2
00:08:21
12.09.2023

Këngëtarja Ruensa Haxhia ka rënë në pranga mëngjesin e sotëm, pasi në ballkonin e banesës iu gjetën disa vazo të mbjella me kanabis. Këngëtarja 27 vjeçare u arrestua pas kontrolleve të policisë, në kuadër të operacionit të koduar “Balcony”. Në verandën e banesës së saj në periferi të kryeqytetit u gjetën disa vazo ku ishin mbjellë hashash. Pas arrestimit, këngëtarja ka thënë se është përdoruese dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të është kapur dhe i dashuri i Encës. Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

Enca - Jepe Tash (Official Video HD)

2789638
10822
244
00:03:27
21.06.2013

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Music produced by: Zzap & Chriss

E sulmojnë për peshën, Enca kundërpërgjigjet; Jam vajza më e bukur në botë!- Goca & Gra

41085
176
60
00:03:17
08.06.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

60 sekonda: Enca Haxhia

423921
3329
117
00:01:15
14.03.2020

Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍

Enca ft Noizy - Ata nuk e din (Prod. by A-Boom x DurimKid)

13412133
61432
1809
00:04:07
04.06.2014

Instagram: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍thisisnoizy.com 🤍

Pas sulmeve në rrjet, Enca e sjell të dashurin në Shqipëri

7295
73
2
00:00:40
21.07.2023

#enca #showbiz #shortsviral #boyfriend Subscribe to our channel "Sekrete VIPASH" on YouTube for daily NEWS and INFO Sekrete VIPASH është një platformë informacioni mbi jetën e njerëzve të famshëm në Shqipëri dhe kudo! Prodhim i Sekrete VIPASH 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫 : Sekrete VIPASH ℗ & © Sekrete VIPASH. All Rights Reserved.

ENCA - NASHTA (Official Video)

5350170
41578
1722
00:02:35
02.03.2021

𝗘𝗡𝗖𝗔 - 𝗡𝗔𝗦𝗛𝗧𝗔 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗡𝗖𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Melody by: 𝗘𝗡𝗖𝗔 🎵 Lyrics by: 𝗘𝗡𝗖𝗔 🎵 Beat by: 𝗢𝗦𝗧𝗘𝗥 🎵 Rec/Mix/Master by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 🎥 Video by: 𝗦𝗘𝗞𝗨𝗘𝗡𝗖𝗘 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗘𝗡𝗖𝗔 : Contact Enca ► team🤍encamusic.com Instagram ► 🤍 Snapchat ► encaoops Facebook ► 🤍 TikTok ► therealenca ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 Sad melody Ai nuk e di Se mo nuk jam e tij Nuk jem mo bashk N’vetmi Myt n’melankoli Per gabime tij N’terapi... Ndoshta T’thirri neser, ndoshta S’t thirri kurr mo,ndoshta Ndoshta t’harroj krejt... Ndoshta T’thirri neser ndoshta T’coj nje foto,ndoshta Ndoshta t’harroj krejt... Sa her un tkam dasht Nuk je kon ti Sa her Ti ke dasht Tkom dhon rendsi Jom kon shum e mir un Ndoshta Vec ty t’dashta Ti se meriton Ndoshta kshtu esht per me mire Ndoshta ti e ke tveshtire Nese njoni tjetrit i rrim larg Ndoshta un e kam tveshtire Ndoshta kshtu eshte per me mire Ndoshta shihem, ndoshta s’mund tjena bashk Ndoshta T’thirri neser, ndoshta S’t thirri kurr mo,ndoshta Ndoshta t’harroj krejt... Ndoshta T’thirri neser ndoshta T’coj nje foto,ndoshta Ndoshta t’harroj krejt... ℗ & © ENCA All Rights Reserved. #Enca #Nashta #Ndoshta

Enca - Albanian

189
11
3
00:00:16
18.08.2023

Enca - Love On My Body

15333890
102331
3736
00:03:38
27.01.2017

Music Video by Enca performing “Love On My Body”. Get the Single here: 🤍 Enca on Social Media: Facebook: 🤍facebook.com/encamusic Instagram: 🤍instagram.com/enca/ Twitter: 🤍twitter.com/EncaHaxhia Snapchat: encaoops Lyrics: Baby boy you got me thinking about you About you,about you Got me feeling like I can't be without you Without You,Without You You're the reason we don't talk to more You don't wanna stay don't wanna go But Im tipsy and emotional I just wanna call to let you know I got your love on my body I got your love on my body Got your love on my body I got your love on my body Baby no one else can touch me the way you do I need you,right now Baby no one else can make me forget you Forget you, forget you Im the reason we don't talk no more I messed up too many times before But Im tipsy and emotional I just wanna call to let you know I got your love on my body I got your love on my body Got your love on my body I got your love on my body I miss you so bad Miss you like I never missed somebody Just want you to know Still got your loving on my body Loving,loving on my body I got you,I got you,I got you with me But you're not with me,you're not with me Loving,loving on my body I got your love on my body I got your love on my body Got your love on my body I got your love on my body Credits: Lyrics & Music:Ada Satka & Enca Produced by: Francesco Brutali Video: Entermedia 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
albanian enca впр по математике silence o'zbekcha vinelar ардуино своими руками brainscloud донстарв арк как построить дом orange pi pc2 стапель в гараже пряжа с альпака UneFUN rdr1 yuzu vs ryujinx строительство и ремонт купить iphone восстановить после переустановки wow аркан маг ARG aur ek vaada hai jaanam Отбойник